Düğün Nişan Organizasyon


Düğünlerinizi, nişanlarınızı ve organizasyonlarınızın daha akılda kalıcı şekilde yapılmasını ister miydiniz? O zaman sizler için cazip bir fırsat karşınızda duruyor. Sizleri yat limanından alıyor ve yat turu eşliğinde bu organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Sizler için belirlemiş olduğumuz özel konseptlerimiz var. Sizlere bu konseptleri sunuyor ve içlerinden en beğenmiş olduğunuz konsepti seçiyorsunuz. Ardından eğlenceye kaldığımız yerden devam ediyor ve hemen sizler için hazırlıklara başlıyoruz. Sizlerin bu özel günlerini kendi özel günümüz gibi sahipleniyor ve her şeyin dört dörtlük olması adına elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Sizler de bu şekilde bir organizasyon için mutlaka bizi tercih etmelisiniz. Şüphesiz biz, bu şehrin en iyisiyiz.

Artık klasik olan şeylerden sıkıldıysanız sizler de doğru adrestesiniz. Ömrünüzün sonuna kadar unutamayacağınız düğün organizasyonunu sizlere sunmanın mutluluğu ve gururu içindeyiz. Tam da denizin ortasında herkesten uzak, sadece sevdiklerinizle birlikte sizler de huzurlu ve bir o kadar da mutlu olan eğlenceli aktiviteleri yaşamak istemez misiniz? Gelin Antalya'da yat turlarımız ile birlikte sizlerin düğün ve nişan organizasyonlarınızı gerçekleştirelim.


Romantik Bir Yat Turu Yemeği

Romantik bir  yat turuna çıkabileceğiniz organizasyon ile sevgilinize süpriz yapabilirsiniz. Bu güzel romantik yat turu organizasyonunda  yemekli ve içkili  olarak size en iyi şekilde hizmet verebiliriz. Anlarınızı ölümsüzleştirmek adına  fotoğraflarınızı çekerek ve  özel fotoğraf çerçeveleri ile anlılarınızı süsleyebiliriz. 

Aileniz İle Baş Başa Bir Yat Turu

Çekirdek ailenize  güzel bir süpriz hazırlayarak  Akdenizin o güzel akşamlarında  bir aile yemeği organizasyonu yapabilirsiniz.  Antalya'nın en güzel mavisinde  yat turularımız ile veya tenke turlarımızdan birini kiralayarak çok güzel bir gün  geçirebilirsiniz.  Uzun süredir vakit ayıramadığınızı düşündüğünüz aileniz ile çok güzel bir yemekli yat turu yapabilirsiniz. Antalya'da Yat limanı içerisinde  bize ait olan yatlar ve tekenler ile sizlere en güzel ve en profesyonel denizcilik geçmişimiz ile hizmet sağlayabiliriz. Siz hayal edin biz ise gerçekleştirelim.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi takip ederek tüm kampanyalardan haberdar olun.

İletişim Bilgileri

Haritada Biz