Düğün ve Nişan Organizasyonları

Düğün ve nişan gibi özel günlerinizde bir tıkla Antalya'da yat turu kiralayabilirsiniz. Şirketimiz uzun yıllardır Antalya yat limanında günü birlik turlar , ada turları, yemekli turlar ve bir çok düğün, nişan gibi özel günlerde çok özel yat turu organizasyonlarıyla hizmet vermektedir. Böyle özel günlerinizde yanınızda olmak ve size hizmet vermekten mutluluk duyariz.

Sadece web sitemiz üzerinden bizlere ulaşarak özel günlerinizde isteğiniz beğendiğiniz size ve misafilerinize en iyi şekilde hizmet edebilecek yatımızı kiralayabilrisiniz. Bu özel gününüzde profesyonel bir ekipmana sahip olan Antalya Yat Turları sizi en iyi bir şekilde misafir edecektir.


Romantik Bir Yat Turu Yemeği

Romantik bir  yat turuna çıkabileceğiniz organizasyon ile sevgilinize süpriz yapabilirsiniz. Bu güzel romantik yat turu organizasyonunda  yemekli ve içkili  olarak size en iyi şekilde hizmet verebiliriz. Anlarınızı ölümsüzleştirmek adına  fotoğraflarınızı çekerek ve  özel fotoğraf çerçeveleri ile anlılarınızı süsleyebiliriz. 

Aileniz İle Baş Başa Bir Yat Turu

Çekirdek ailenize  güzel bir süpriz hazırlayarak  Akdenizin o güzel akşamlarında  bir aile yemeği organizasyonu yapabilirsiniz.  Antalya'nın en güzel mavisinde  yat turularımız ile veya tenke turlarımızdan birini kiralayarak çok güzel bir gün  geçirebilirsiniz.  Uzun süredir vakit ayıramadığınızı düşündüğünüz aileniz ile çok güzel bir yemekli yat turu yapabilirsiniz. Antalya'da Yat limanı içerisinde  bize ait olan yatlar ve tekenler ile sizlere en güzel ve en profesyonel denizcilik geçmişimiz ile hizmet sağlayabiliriz. Siz hayal edin biz ise gerçekleştirelim.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi takip ederek tüm kampanyalardan haberdar olun.

İletişim Bilgileri

Haritada Biz