2 Saatlik Yat Turları

Saatlik Yat Gezisi

Katılacağınız yat turlarımızda daha çok yer görmek istemez misiniz? O zaman haydi sizleri 2 saatlik yat turlarımıza bekliyoruz. Antalya’nın eşsiz güzelliklerini görmek ve daha çok vakit geçirmek adına sizlerin şüphesiz ilk başvuracağı turlarımız bunlar olmalıdır. 2 saatlik yat turlarımızda, sizlerle gezeceğimiz yerleri söylemek gerekirse; Hıdırlık Kulesi, Dilek Taşı, Oteller, Fosforlu Mağara, Fener, Düden Şelalesi diyebiliriz. Turumuzun son aşamasında ise sizler için özel bir sürprizimiz bulunuyor. Sizler yazın sıcaklığını Düden Şelalesi’nin buz gibi sularında atmak ister misiniz? Sizler için 20 dakika Düden Şelalesi’nde mola veriyor ve sizlerin bu güzelliği daha yakından görmesini istiyoruz. Düden Şelalesinden sonra ise tekrardan Yat Limanına dönüyor ve turumuzu sonlandırıyoruz.

Gezimizde öncelikli olarak ziyaret edeceğimiz yer olan Hıdırlık Kulesi hakkında bilgi verecek olursak; bu kulenin 2. yy’de inşa edildiğini söyleyebiliriz. Hem deniz feneri hem de gözetleme kulesi olarak kullanılan bu kule, turistlerin ilgi odağı haline geldi. Biz de sizler için burayı ziyaret ediyor ve sizlerin de bu güzelliği görmesini sağlıyoruz. İkinci olarak ziyaret edeceğimiz yer ise Dilek Taşı olacak. İnsanların dileklerini tutup taş attıkları bu yere geldiğimizde sizler için özel bir zaman ayırıyor ve sizlerin de dileklerini tutmasını istiyoruz. Ziyaret edeceğimiz üçüncü yerimiz ise oteller olacaktır.

Antalya’nın en güzel mağaralarından ve en dikkat çeken mağaralarından birisi olarak Fosforlu mağarayı da sizler için es geçmiyoruz. Fosforlu mağaranın içine girdiğinizde sizleri ilginç şeylerin beklediğini göreceksiniz. Tekneyle girmiş olduğunuz bu mağaranın içinde tekneniz hareket ettiği zaman, suyun altında fosforlu şeylerin belirdiğini göreceksiniz. Çok ilgi çekici olan bu mağaraya ikinci vakti gittiğiniz zaman, daha çok fosforun belirdiğini görebilirsiniz. 2 saatlik yat turumuz içinde ziyaret etmiş olduğumuz diğer bir nokta ise Gelidonya Feneri olacaktır. Gelidonya Feneri, denize 3 km uzaklıkta olan bir fenerdir. Ayrıca hiçbir şekilde elektrik ulaştırılamadığından dolayı, günümüzde bile halen el gücüyle çalıştırıldığı ve bu şekilde kurulduğu söylenmektedir. Eğlenceli turumuzun içinde buraya gitmemek de olmazdı. Ülkemizin ve dünyanın en güzel şelalelerinden bir tanesi olan Düden Şelale’sine de sizleri götürüyor ve bu doğal güzelliği görmenizi sağlıyoruz. Antalya’nın Varsak ilçesinde yer alan bu şelale'nin denize dökülen büyüleyici kısmını görmek için günümüzde insanlar akın ediyorlar. Bizler yat turumuz içinde sizleri buna da dahil ediyor ve güzelliği de sizler için paylaşıyoruz.

TUR HARITASI

2 Saatlik çıkılan bu yat turumuzda gezilen başlıca yerlerin isimleri aşağıdaki gibidir. 


 

  • Hıdırlık Kulesi
  • Korsan Mağarası
  • Falezler
  • Dilek Taşı
  • Oteller
  • Fosforlu Mağara
  • Fener
  • Düden Şelalesi

Online Rezervasyon

YAT TURLARIMIZ

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi takip ederek tüm kampanyalardan haberdar olun.

İletişim Bilgileri

Haritada Biz