Şelale Yat Turu

Saatlik Yat Gezisi

Yat turlarımızda en ilgi çeken turlarımız 1 saatlik turlar olmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz 1 saatlik yat turlarına her saat başı girebilmektedirler. Bu turlarımızda, en kısa sürede en çok yer gösterilmesi amaçlanmaktadır. Ayrıca bu turlarımız haftanın her günü gerçekleştirilmektedir. 1 saatlik turlarımız kapsamında sizlere gösterilen yerlerimiz olarak; Hıdırlık Kulesi, Korsan Mağarası, Falezler, Dilek Taşı ve Yapay Şelale’yi gösterebiliriz. Sizler için özel sunumlarımız ve vaktinizi daha eğlenceli geçirebileceğiniz aktiviteleri de sizlere sunuyoruz. Antalya’nın en güzel yerlerini sizler bu turumuzla çok rahat şekilde görebileceksiniz. 1 saatlik yat turumuzun sonunda sizlerle birlikte tekrardan Yat Limanına dönüyoruz. Emin olun ki biz bu şehrin en iyisiyiz!

Gezeceğimiz yerler hakkında sizlere kısa kısa bilgiler verecek olursak; ilk olarak Hıdırlık Kulesi’nden bahsetmek isteriz. Hıdırlık kulesi 2. yüzyılda yapılmış olan bir kuledir. Bu kule bir zamanlar deniz feneri ve körfezden geçen gemileri gözetleme kulesi olarak da kullanılmıştır. Bu anlamıyla tam da gezilip görülmeye değer bir yer olduğunu sizlere söyleyebiliriz. İkinci olarak gezilecek yerimiz ise Korsan Mağarası olacaktır. Bu mağaraya yalnızca gemiler ile gitmeniz mümkün olacaktır. Eskiden korsanların haraç olarak kesmiş oldukları değerli madenlerin depolandığı yer olarak bilinir. Ayrıca kaçırılan kızlar ve esirler de bu mağarada tutulmuşlardır. Yine Antalya’nın en çok gezilmeyi hak eden yerlerinden birisi olarak karşımıza çıkar.

Sıradaki gezilecek olan yerimiz ise falezler olacaktır. Doğal oluşum olan falezler gerçekten çok büyüleyicidirler. Sizler de bu büyüye kapılmak ve yakından bunları görmek için harika yat turlarımıza katılabilirsiniz. Antalya’nın en çok görülmesi gereken değerlerinde birisi de dilek taşı olacaktır. Yine sizler için burayı da ziyaret ediyor ve bu güzelliğin içinde dilek tutmanızı sağlıyoruz. Son olarak gezimize Yapay Şelale’yi ziyaret diyoruz. Bu şelale yapay olarak inşa edilmiş ve üzerine falez dökülerek yapılmıştır. Müthiş bir görsellik oluşturulan bu şelale mutlaka gezilip görülmesi gereken yerlerden birisi olarak karşımıza çıkar.

TUR HARITASI

1 Saatlik çıkılan bu yat turumuzda gezilen başlıca yerlerin isimleri aşağıdaki gibidir. 


 

  • Hıdırlık Kulesi
  • Korsan Mağarası
  • Falezler
  • Dilek Taşı
  • Yapay Şelale

Online Rezervasyon

YAT TURLARIMIZ

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi takip ederek tüm kampanyalardan haberdar olun.

İletişim Bilgileri

Haritada Biz