6 Saatlik Yemekli Yat Turları

Saatlik Yat Gezisi

Antalya’nın eşsiz güzelliklerini görmek için 1, 2 saat yetmez diyorsanız, sizleri en uzun turumuz olan 6 saatlik turumuza bekliyoruz. Yemekli olan 6 saatlik yat turumuzda, eğlenceyi en güzel şekilde yaşayabilecek ve hissedebileceksiniz. Sizler için sadece ve sadece bu turumuza özel olan aktiviteleri sunuyoruz. Tura ilk olarak, eğlence ve müzik başlıyoruz. Sizler için gelen özel animasyon ekiplerimizle birlikte sizler eğlenceyi doruklarda yaşıyorsunuz. Bu eğlenceli dakikaları sizler için ölümsüzleştiren fotoğrafçılarımızdan, turun sonunda bu fotoğrafları porselen fotoğraflıklarla alabiliyorsunuz. Turumuz kapsamında, Sıçan adası, Çaltıcak koyları , ve Mağaralara gidiyoruz. Sizler için buralarda biraz mola verip, denizin en güzel yanlarını görmenizi sağlıyoruz.

Antalya’da aklınızın erebileceği ve gözünüzün görebileceği her yeri bizim yat turumuzla görme şansına sahipsiniz. Berrak suyuyla ve doğal güzellikleriyle birlikte Sıçan Adası bizleri karşılıyor.Sonrasında Çaltıcak koylarına sizler için uğruyoruz. Hem güzel bir sahili hem de temiz havasıyla birlikte sizleri karşılıyor. Şuan hem piknik alanı olarak kullanılan hem de sahil olarak kullanılan Çaltıcak koylarının tam bir doğal güzellik olduğunu sizlerle paylaşabiliriz. Mağaraları da ziyaret ediyor ve bu ziyaretten sonra da turumuzun dönüşünde ise Antalya'nın en güzel sahili olan konyaaltı sahilinden duraklamadan geçtikden sonra Yat Limanına doğru harekete devam ediyoruz.

Yemekli olan 6 saatlik turumuz boyunca, konsepte uygun bir şekilde sizlere hizmet sağlıyoruz. Sizler de bu gibi güzel şeylerin tadını çıkarabilirsiniz. Sizler için müzik ve eğlenceyi maksimum seviyede tutuyor ve aklınızda uzunca bir süre boyunca yer edebilecek olan bir geziyi sizlere sunmanın gurur ve mutluluğunu taşıyoruz.

TUR HARITASI

  • Turlarımız her gün saat  11:00'da başlamaktadır. 
  • Turlarımıza katılmak için 10:30'da yat limanında olmalısınız.
  • Sizin için hazırlanmış özel yemekler tura aittir. 
  • Alkol ve diğer içecekler sizlere ekstra olarak yansıtmaktadır.
  • Animasyon ekibimiz ile eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
  • Anınızı yat turlarımız ile süsleyin.

 


Online Rezervasyon

YAT TURLARIMIZ

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi takip ederek tüm kampanyalardan haberdar olun.

İletişim Bilgileri

Haritada Biz